Biraz Tatil 🌴

by - 7/25/2017

Helloo!

Uzun süredir ne burada ne diğer blogumda yazı paylaşmıyordum çünkü tatildeydim.. 


8 günlüğüne Bodrum'a tatile gittim ve evet deprem oldu onu sonlara doğru anlatacağım. Bu fotoğraf otelin ön tarafı çok hoşuma gitti çekmek istedim.


Otelin olduğu yerde fazlasıyla sahipsiz hayvan vardı rahatsız olana sıkıntı ama benim için çok güzeldi. 


Hatta Oasis AVM'ye gitmiştik bir mağazanın vitrininde bunları gördük 😍 Alışveriş merkezinin üstü açıktı ve her köşesinde hayvanlar için mama ve su vardı.. Ayrıca mama - su sadece alışveriş merkezi değil sokaklarda da vardı çok hoşuma gitti.


Sağlığınız için enerji içeceği için 😜 Bu fotoğrafı da aynı alışveriş merkezinde çekmiştim. 


Bu fotoğrafı ise Avenue AVM'de çekmişim. Yine üstü açıktı buranında. Keşke Ankara'da da böyle alışveriş merkezleri olsa..


Kaldığım otel merkeze çok yakındı, bilerek yakın otel seçtim. Önceki tatillerde merkeze uzak olduğu için otelde sıkılıyordum böyle çok iyi oldu size de önerim merkeze yakın otellere gidin. Bu fotoğrafı Bodrum Marina'da çektim. Keşke profesyonel fotoğraf makinemi getirseydim, telefonla anca bu kadar oluyor.


Eee yemeksiz yazı mı olur.. Şu çok popüler dondurmalardan aldım Marina'dan. Ama sorsanız normal dondurma alın daha iyi çok gereksiz pahalı ve tadı güzel değil.


Sırf fotoğraf çekilmek için Bodrum Kalesine gittik ve gerçekten çok güzeldi!


Ve gelelim tatilin son gününe.. Klübe gitmiştik ama midem bulanıyordu çok durmadık otele döndük. Tam yattık saat 01:30 gibi daha uyumadan 6.8 büyüklüğünde deprem oldu ve ilk kez büyük bir deprem gördüm. Resmen otel odası çalkalandı ve gerçekten korkunçtu. Emin değilim ama yaklaşık 6-7 saniye sürdü. Bu kadar kısa olduğu halde otelin duvarları dökülmüş hep, 1 dakika falan olsaydı kesin yıkılırdı binalar.. 

You May Also Like

2 yorum